HAPPY DIGITAL Gizlilik Politikası


Yayın Tarihi: 15.05.2017

Son güncelleme: 15.05.2021

Eğer gizlilik ilkesi ile ilgili bir sorunuz veya şikayetiniz varsa lütfen bize email ile ulaşınız. 


Giriş

MUTLU İŞLER TEKNOLOJİ VE İLETİŞİM HİZMETLERİ Tic. Ltd. Şti. (Kısaca HAPPY DIGITAL olarak anılacaktır ) mobil uygulama ve web sitesi geliştirmektedir. Bu gizlilik sözleşmesindeki "biz" veya "bizim" kelimeleri HAPPY DIGITAL 'i işaret etmektedir. Kullanıcılarımızın gizlilik haklarına saygı duyuyoruz. Size sunduğumuz hizmetlerle beraber, size ait bazı bilgileri toplamakta ve bunları paylaşabilmekteyiz. Topladığımız bilgileri, bilgileri toplama nedenlerimizi ve bu bilgilerle neler yaptığımızı anlatan gizlilik politikasını hazırladık. Bu sayfada belirtilen gizlilik politikası bize sağladığınız tüm bilgiler için geçerlidir.


Üçüncü Parti Servis ve Reklam Verenlerin Gizlilik Politikaları

Bu gizlilik politikası bizim kontrolümüz dışındaki üçüncü şahıslara ait sayfalara, linklere veya reklam verenlere sağlayacağınız bilgiler için geçerli değildir. Kontrolümüz dışındaki bu sitelerin gizlilik politikalarını öğrenmek için onların gizlilik sözleşmesine bakıp onlarla irtibata geçmelisiniz.


Hangi Bilgileri Topluyoruz?

Sizin hakkınızda toplama ihtimalimiz olan bilgiler; adınız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, kullandığınız mobil cihaz marka modeli, mobil cihaz ürün numarası, mobil cihaz dili, mevcut sayfaya hangi url’ den geldiğiniz, sayfada geçirilen süre ve email adresiniz ve formlar aracılığıyla doldurduğunuz diğer bilgiler.


Bu Bilgileri Nasıl Topluyoruz?

Bu bilgileri sizin izninizle topluyoruz. Bazıları sizin Android Marketten uygulamayı indirirken verdiğiniz izinler aracılığı ile, bazıları kullandığınız işletim sisteminin, tarayıcının sağladığı anonim bilgilerle, bazıları da sizlere sunduğumuz ve sizin doldurduğunuz formlar aracılığı ile toplanmaktadır. 


Bu Bilgilerle Ne Yapıyoruz?

Biz ve Google Analytics gibi ortak çalıştığımız servis sağlayıcılar log dosyaları ve izleme teknolojileri kullanabilir. Sizden topladığımız bilgiler reklam ve genel istatistikler için kullanabilir. Email adresi: Sizinle kullandığınız hizmetimiz ile ilgili iletişime geçmek için kullanıyoruz. Kesinlikle spam mesaj göndermiyoruz. Bize gönderdiğiniz mesajları saklıyoruz. Çerezler: Bazı genel amaçlar için mobil cihazınıza ya da bilgisayarınıza gönderilen küçük datalardır. Bu datalar sayesinde örneğin; bir sayfayı daha önceden ziyaret ettiğiniz veya bir linke tıkladığınız gibi basit bilgiler edinilebilir. IP adresi: Sistemimizde kullanıcıların hangi ülkeden internete giriş yaptıklarını anlamak için kullanılmaktadır. Sizden toplanan bilgiler genellikle analizler için kullanılmaktadır. Bu analizler de size sunulan hizmetin nasıl daha iyi hale getirilebileceği ile ilgilidir.


Gizlilik Politikası Güncellemesi

Bu sayfada yer alan gizlilik politikasını haber vermeden değiştirebiliriz. Lütfen bu sayfayı düzenli olarak kontrol ediniz. Eğer gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.